+90 0 232 348 48 44 -    Language Selection :

HAKKIMIZDA

     Kankar Uluslararası Nakliyat Limited Şirketi olarak 1982'de başlayan taşımacılık faaliyetlerimizi bugünlere kadar özveri ve güven içerisinde sürdürmekteyiz. Firmamız siz değerli müşterilerimize eksiksiz hizmet vermek üzere kurulmuştur.

     Müşterilerimizin karayolu taşımacılığına cevap ve çözüm ortağı olmayı kendine görev edinmiştir. Doğruluk ve dürüstlük temel ilkelerimiz olmakla beraber siz müşterilerimize çağdaş ve teknolojik hizmetler sunmaktayız.

       Uluslararası Taşımalarınızda C2 yetki belgemiz altında özmal ve Euro normlarına uygun "Mega , Optima , Askılı , Termokin , Jumbo , Lowbet" araçlarımız ve SC. Kankar SRL RO Firmamıza ait araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize karayolu taşıma hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

       Başta Romanya olmak üzere "Bulgaristan, Moldova, Makedonya, Sırbistan, Ukrayna, Macaristan, Almanya, İtalya, İran, Azerbaycan ve Gürcistan" gibi ülkelere özmal araç filomuz ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

       Romanya - Türkiye arasında Ekspres servis hızımız ile, her gün parsiyel - komple - gabari taşımalarımız bütün hızıyla , her geçen gün artmakla devam etmektedir.